Movies
Ratings
1106
The Current WarRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
A Girl at My DoorRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5