Titles you rated
Gap DongRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 4.5