Series
Ratings
132- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 5.0
How to Get RichRated ★ 5.0
Haunted HotelRated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Transformers: War for Cybertron: KingdomRated ★ 4.0
Transformers: War for Cybertron: EarthriseRated ★ 5.0
Transformers: War for Cybertron: SiegeRated ★ 5.0- Transformers: Prime Beast HuntersRated ★ 5.0
- Transformers: PrimeRated ★ 5.0
- Transformers: PrimeRated ★ 5.0
Revue StarlightRated ★ 3.0
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 5.0- TorchwoodRated ★ 5.0
TorchwoodRated ★ 4.5