Series
Ratings
37
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0