Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
The PeacemakerRated ★ 3.5
Gun CityRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 3.0