Series
Ratings
30
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 0.5
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 1.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 0.5
Ex on the Beach Season 1Rated ★ 4.0
Justin Bieber: SeasonsRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
BTS In the SOOPRated ★ 4.0
BTS: Bon Voyage Season 4Rated ★ 2.5
BTS: Bon VoyageRated ★ 3.5
Run BTS!Rated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 0.5
My Husband's WomanRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0