Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
BLOOD-CRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Angels of DeathRated ★ 2.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0