Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
100 MetersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Dear ExRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
American History XRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0