Series
Ratings
70
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 3.5
SlayersRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Deca-DenceRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.5