Movies
Ratings
158
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5