Series
Ratings
25
Padam PadamRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0