Titles you rated
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Cloud BreadRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
RoommateRated ★ 2.5