Movies
Ratings
72
The HimalayasRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5