Series
Ratings
28
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0