Series
Ratings
20
Love RainRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0