Series
Ratings
132
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 0.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 3.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0