Series
Ratings
100
Go Back CoupleRated ★ 4.0- The Magicians Of LoveRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.0- Lipstick Jungle Season 2Rated ★ 3.0
- Lipstick Jungle Season 1Rated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.5
The O.C.Rated ★ 3.0
90210Rated ★ 3.0- 90210Rated ★ 3.0
90210Rated ★ 3.0
90210Rated ★ 3.0
90210Rated ★ 3.0
Veronica MarsRated ★ 4.0
Veronica MarsRated ★ 4.0
Veronica MarsRated ★ 4.0- Britannia HighRated ★ 3.0