Series
Ratings
21
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0