Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 3.0
The Grand FamilyRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 3.5
MediumRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5