Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 4.0- 流星ワゴンRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Super CubRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Kleo Season 1Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5