Movies
Ratings
521
CocoRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
MasterRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Suddenly SeventeenRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 4.5