Movies
Ratings
15
Now You See MeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5