Series
Ratings
167
The ResidenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0