Series
Ratings
256
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0- Super Rich in KoreaRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Elite Season 7Rated ★ 1.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 1.5
A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 2.5