Movies
Ratings
26
The Swan PrincessRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 2.0
JackieRated ★ 2.0
Frances HaRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5
GiftedRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5