Movies
Ratings
237
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
FollowedRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 2.0
EliRated ★ 1.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
MalevolentRated ★ 1.0
VivariumRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.0
Prom NightRated ★ 2.0
In the Tall GrassRated ★ 1.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
The Whole TruthRated ★ 0.5
The GrudgeRated ★ 2.5