Movies
Ratings
588
War MachineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0