Series
Ratings
23
GoblinRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- War of MoneyRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5