Movies
Ratings
16
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 5.0