Series
Ratings
204
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 4.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0