Series
Ratings
11
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- Journey to the WestRated ★ 4.0