Series
Ratings
47
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The MissingRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0