Series
Ratings
13
Be MelodramaticRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0