Series
Ratings
277
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 5.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 1.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Welcome to the Outcast's Restaurant!Rated ★ 3.5
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 4.0
Although I Love You, and You?Rated ★ 2.5- A.N.T. Farm Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 2.0
My DearestRated ★ 4.5
WakakozakeRated ★ 4.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 2.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 3.5
Buddy DaddiesRated ★ 4.5
AmphibiaRated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.0