Titles you rated
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Dibo the Gift DragonRated ★ 5.0
Where Is My HomeRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Shugo Chara! Pucchipuchi!Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0