Series
Ratings
56
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5