Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0