Movies
Ratings
1009
Green BookRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0