Movies
Ratings
61
Becoming JaneRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0