Movies
Ratings
1291
OppenheimerRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Date NightRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
A Good Rain KnowsRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.5