Movies
Ratings
1514
The MissingRated ★ 3.5
Pamela, A Love StoryRated ★ 4.0
GeorgetownRated ★ 3.0
Luckiest Girl AliveRated ★ 4.0
7 Women and a MurderRated ★ 2.5
Corpus ChristiRated ★ 3.5
The Lost PatientRated ★ 2.5
Four Good DaysRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.5
The Tree of BloodRated ★ 3.0
Untold: Deal with the DevilRated ★ 3.5
Untold: Breaking PointRated ★ 3.5
The HomesmanRated ★ 3.5
The Hatchet Wielding HitchhikerRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Audrie & DaisyRated ★ 3.5
Our FatherRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
I Am Heath LedgerRated ★ 4.0