Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- Pro BonoRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Faraway DownsRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 2.5