Movies
Ratings
1014
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The BeekeeperRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0