Titles you rated
Queen of the DamnedRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
The UnbornRated ★ 2.0
Before I WakeRated ★ 3.0
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 2.0
CellRated ★ 2.0- 28 Months LaterRated ★ 2.0
Fright NightRated ★ 2.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.0
It FollowsRated ★ 2.0
You're NextRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
House on Haunted HillRated ★ 3.0
Jeepers CreepersRated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 2.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
My Bloody ValentineRated ★ 2.0
The CellRated ★ 5.0