Movies
Ratings
624
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0