Movies
Ratings
680
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
What Jennifer DidRated ★ 2.5
Come and SeeRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.5
The Guard of AuschwitzRated ★ 2.5
Just MercyRated ★ 5.0
Ordinary Men: The "Forgotten Holocaust"Rated ★ 4.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
OpheliaRated ★ 4.0
Sixty MinutesRated ★ 2.5
The War BelowRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The BoatRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 4.0
Blood & GoldRated ★ 2.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0