Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 1.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5