Series
Ratings
718
My Happy EndRated ★ 2.5- Iron FamilyRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Sweet RevengeRated ★ 2.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- 하트페어링Rated ★ 2.5
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 3.5
Hysteria!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 3.0
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.0
Lizzie McGuireRated ★ 4.0
Petite Princess YucieRated ★ 4.0
Kim Possible Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
So Not Worth ItRated ★ 3.5