Titles you rated
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.0
My Perfect StrangerRated ★ 3.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 3.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5