Titles you rated
Bloody Game Season 2Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.0
Hidden LoveRated ★ 3.5- 이호선 상담소Rated ★ 4.0
- 이호선의 사이다Rated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
The Tale of NokduRated ★ 3.0
Heroes Next DoorRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 1.0
FantasticRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
Our GenerationRated ★ 1.0
MobiusRated ★ 3.0
The Witcher Season 3Rated ★ 1.5
The WitcherRated ★ 2.5